zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Vítáme nový web značky Levenhuk v bulharštině!

Vítáme nový web značky Levenhuk v bulharštině!

15.05.2018

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o skvělé zprávy: Společnost Levenhuk tento měsíc spustila v Bulharsku své nové webové stránky – www.levenhuk.bg ! Naši zákazníci v Bulharsku budou nyní moci pohodlně nakupovat populární výrobky značky Levenhuk. Na www.levenhuk.bg naleznete bohatý výběr skvělých optických přístrojů vysoké kvality značky Levenhuk, jako jsou teleskopy, mikroskopy, pozorovací dalekohledy (spektivy), triedry, nejrůznější příslušenství a další zboží.

Výrobky značky Levenhuk jsou oceňovány pro svou kvalitu a spolehlivost. Optické přístroje Levenhuk jsou chráněny celoživotní zárukou a stanou se vašimi oblíbenými společníky v práci nebo při zájmové činnosti. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se zeptat našich obchodních konzultantů – rádi vám pomůžeme vybrat si ideální výrobky pro vás i vaše přátele.

Navštivte www.levenhuk.bg a užijte si snadné a pohodlné nakupování!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.