zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Získejte dva binokulární dalekohledy Levenhuk za cenu jednoho

Získejte dva binokulární dalekohledy Levenhuk za cenu jednoho

03.05.2018

Vážení zákazníci!

Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o skvělé zprávy! Využijte šanci pořídit si kvalitní výrobky Levenhuk a získat k nim užitečné dárky! Vaše oblíbená mimořádná nabídka opět v našem online obchodě. Ke každému nákupu triedru z řad Levenhuk Karma PLUS, Karma PRO, Sherman PLUS a Sherman PRO dostanete naprosto ZDARMA binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21. Počet dárků je omezený. Binokulární dalekohledy Levenhuk používají pouze vysoce kvalitní skleněnou optiku, která zajišťuje ostrý, jasný a sytý obraz.

Zde najdete všechny speciální nabídky a dále se dozvíte, jak získat zábavné vzdělávací knihy vydavatelství Levenhuk Press, příslušenství a další zajímavosti – to vše zdarma.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.