zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Přivítejte s námi Teleskop Levenhuk Skyline Travel 80

Přivítejte s námi Teleskop Levenhuk Skyline Travel 80

29.03.2018

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o nové položce v sortimentu našeho on-line obchodu, která je součástí řady Levenhuk Skyline Travel! Přivítejte s námi Teleskop Levenhuk Skyline Travel 80! Jedná se o skvělý malý a lehký refraktor vhodný pro cestovatele, kteří mají rádi astronomická i pozemní pozorování! Hlavním konstrukčním prvkem tohoto přístroje je zkrácený tubus, díky čemuž se jedná o velmi lehký a kompaktní nástroj. Teleskop je výkonný (nabízí zvětšení až 132x) a snadno ovladatelný. Umožní vám pozorovat Měsíc, planety sluneční soustavy, galaxie a hvězdokupy. Teleskop Levenhuk Skyline Travel 80 je dodáván se zabudovaným kompasem a přepravní brašnou, která je součástí balení. Brašna je dostatečně velká nejen pro tubus, montáž a stativ, ale i pro veškeré optické příslušenství. Bude to skvělý dárek pro osobu, která má vášeň pro průzkum vesmíru! Tento teleskop je již k dispozici v online obchodě Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.