zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk se zúčastní veletrhu Czas dziecka 2018 v Polsku

Levenhuk se zúčastní veletrhu Czas dziecka 2018 v Polsku

29.01.2018

Vážení zákazníci!

S potěšením oznamujeme, že se naše společnost zúčastní veletrhu Czas dziecka (Čas pro dítě). Ten se uskuteční ve dnech 21. až 23. února 2018 v polském městě Kielce.

Čas pro dítě je jednou z nejslibnějších a nejrychleji rostoucích výstav hraček a výrobků pro děti. Letošní ročník přilákal ještě více vystavovatelů a návštěvníků: své výrobky a nejnovější výsledky vývoje představí přibližně 500 společností ze 17 zemí.

Na našem výstavním stánku najdete širokou škálu teleskopů, mikroskopů, binokulárních dalekohledů a knih pro mladé badatele a přírodovědce. Představíme speciální řady optických přístrojů určených pro děti, například Levenhuk LabZZ. Tyto přístroje jsou vyrobeny z lehkého plastu, který je zcela bezpečný i pro malé děti.

Během výstavy máme v úmyslu představit spotřebitelům takové značky, jako je Levenhuk, Bresser a Meade, předvést optické přístroje v akci a dále rozšířit naši síť prodejců v Evropě.

Těšíme se na setkání s vámi na našem stánku B63.

Kdy: 21. až 23. února

Místo konání: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, PolskoPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.