zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Nová mimořádná nabídka pro zákazníky společnosti Levenhuk

Nová mimořádná nabídka pro zákazníky společnosti Levenhuk

17.01.2018

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o nové mimořádné nabídce v on-line obchodě Levenhuk! Nenechte si ujít šanci získat nový doplněk – plovoucí popruh Levenhuk FS10 pro binokulární dalekohledy a fotoaparáty nebo kamery ZDARMA ke každému nákupu binokulárního dalekohledu z řady Levenhuk Sherman!

Plovoucí popruh Levenhuk FS10 je mimořádně užitečný při pozorování v blízkosti vodních ploch. Pokud optický přístroj nechtěně upustíte do vody, plovoucí popruh Levenhuk FS10 zabrání jeho potopení – a vy budete moci přístroj vytáhnout ven. Plovoucí popruh Levenhuk FS10 má výraznou barvu a snadno se dá najít, takže se nemusíte bát, že dalekohled nebo fotoaparát či kameru v řece nebo ve volné krajině ztratíte. Plovoucí popruh Levenhuk FS10 vám umožní nést optický přístroj na rameni a mít volné ruce.

Nenechte si tuto naši mimořádnou nabídku uniknout, pořiďte si vysoce kvalitní binokulární dalekohled z řady Levenhuk Sherman a získejte k němu nový plovoucí popruh Levenhuk FS10! Další informace o aktuálních akcích na úžasné optické výrobky Levenhuk naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením
GDPR 2016/679.