zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové videorecenze úžasných binokulárních dalekohledů Levenhuk

Nové videorecenze úžasných binokulárních dalekohledů Levenhuk

13.01.2018

Vážení zákazníci!

S radostí oznamujeme, že jsme publikovali nové videorecenze vynikajících binokulárních dalekohledů Levenhuk. Podívejte se na tyto videorecenze a vyberte si přístroj, který se vám líbí nejvíce.

Astronomické binokulární dalekohledy Levenhuk Bruno PLUS 15 x 70 a Levenhuk Bruno PLUS 20 x 80 jsou vynikající volbou k pozorování Měsíce, planet a meteorických rojů. Tyto dalekohledy se silným zvětšením (20x a 15x), Porro hranoly a kvalitní optikou s několikanásobnou antireflexní vrstvou nabízejí ostrý a sytý obraz bez aberací. Jsou praktické a přizpůsobitelné. Dají se upevnit na stativ, takže je můžete použít k pohodlnému dlouhodobému pozorování s jasným a stabilním obrazem.

Polní triedry Levenhuk Sherman BASE jsou skvělé optické přístroje s Porro hranoly a vodotěsným pláštěm. Vynikající optika zajišťuje, že obraz bude jasný a živý. Díky kompaktním rozměrům si binokulární dalekohled Levenhuk Sherman BASE 8x32 můžete snadno vzít s sebou na cesty nebo pěší výlet. Odolný a dusíkem naplněný plášť činí tento přístroj odolným vůči nepřízni počasí. Levenhuk Sherman BASE 8x42 umožňuje pohodlné dlouhodobé pozorování. Můžete nastavit dioptrickou korekci na pravém okuláru, změnit vzdálenost mezi okuláry a sklopit očnice, chcete-li pozorovat s nasazenými brýlemi. Levenhuk Sherman BASE 10x42 je výkonný binokulární dalekohled pro lov, rybaření, sledování sportovních akcí a života ve městě. Díky skvělým optickým vlastnostem je výsledný obraz vždy ostrý a sytý.

Seznamte se s kompletní řadou výkonných a praktických binokulárních dalekohledů Levenhuk pro uživatele všech typů.

 • Levenhuk Bruno PLUS 15 x 70 - Sledovat video
 • Levenhuk Bruno PLUS 20 x 80 - Sledovat video
 • Levenhuk Sherman BASE 8x32 - Sledovat video
 • Levenhuk Sherman BASE 8x42 - Sledovat video
 • Levenhuk Sherman BASE 10x42 - Sledovat video


 • Přihlaste se k odběru našich novinek!
  Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
  Přihlaste se k odběru našich novinek!
  E-mailová adresa: 
   Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
  Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.