zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Videorecenze teleskopů Levenhuk Skyline Travel

Videorecenze teleskopů Levenhuk Skyline Travel

11.01.2018

Vážení zákazníci!

Jsme nadšeni z toho, že se s vámi můžeme podělit o skvělé zprávy! Podívejte se na řadu nových krátkých videorecenzí úžasných teleskopů Levenhuk Skyline Travel 50 a Levenhuk Skyline Travel 70! Je to úžasná příležitost podrobně si výrobky před nákupem prohlédnout a zjistit jejich vlastnosti a reálnou velikost.

Nádherné lehké teleskopy v řadě Levenhuk Skyline Travel jsou určeny těm, kdo chtějí zkoumat noční oblohu na cestách, výletech a dovolené – tyto dalekohledy jsou dodávány s batohem. Teleskopy Levenhuk Skyline Travel 50 a Levenhuk Skyline Travel 70 na vás zapůsobí zkráceným optickým tubusem a bohatou sadou. Tyto základní refraktory jsou skvělé pro malé astronomy nebo začátečníky. Budete moci pozorovat měsíční povrch, planety sluneční soustavy a hvězdnou oblohu. Vynikající optika s několikanásobnou antireflexní úpravou umožňuje dechberoucí pozorování.

Kompletní sortiment skvělých teleskopů vysoké kvality pro uživatele všech úrovní naleznete v online prodejně Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.