zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová krátká videorecenze. Teleskop Levenhuk LabZZ D1

Nová krátká videorecenze. Teleskop Levenhuk LabZZ D1

05.12.2017

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o nové videorecenzi, která byla zveřejněna na kanálu YouTube značky Levenhuk. Jedná se o stručnou recenzi nádherného teleskopu Levenhuk LabZZ D1 – kompaktního Newtonovského reflektoru s optikou opatřenou speciální povrchovou úpravou. Jeho zářivý plášť působí radostným dojmem a přitáhne pozornost mladých průzkumníků. Tento teleskop je ideální k pozorování měsíčního povrchu, planet sluneční soustavy a řady dalších nebeských objektů. Díky odlehčené konstrukci je snadné vzít si jej sebou, ať se vydáte kamkoli.

Teleskop Levenhuk LabZZ D1 na stolní montáži je snadno ovladatelný. Dokonce i mladí badatelé snadno zjistí, jak jej nainstalovat a začít pozorovat. Dalekohled nabízí zvětšení až 100x a přenáší ostrý a čistý obraz. Charakteristickým znakem teleskopu je praktická stolní montáž typu Dobson, otočná o 360°.

Nenechte si ujít příležitost zhlédnout stručnou videorecenzi nádherného teleskopu Levenhuk LabZZ D1!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.