zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Podívejte se na novou videorecenzi spektivu Levenhuk Spyglass SG2

Podívejte se na novou videorecenzi spektivu Levenhuk Spyglass SG2

03.12.2017

Novou videorecenzi najdete na kanálu YouTube značky Levenhuk. Získejte další informace o hlavních vlastnostech naší novinky – pozorovací dalekohled Levenhuk Spyglass SG2! Díky svému efektnímu designu vytváří tento přístroj neuvěřitelnou atmosféru. Pokud jste vždy snili o tom, že žijete před sto lety a nosíte si s sebou na lovecký výlet krásný starožitný dalekohled, spektiv Levenhuk Spyglass SG2 vás prostě nadchne!

Tento krásný pozorovací dalekohled se skládá ze tří teleskopických mosazných trubek a nabízí vysoké 12násobné zvětšení. Přenáší čistý a ostrý obraz. Vychutnáte si s ním sledování sportovních událostí, pozorování pozemních objektů, zvířat a krajiny. Levenhuk Spyglass SG2 spojuje elegantní a stylový design s úžasnými optickými vlastnostmi. Je potažen kůží a pohodlně se používá.

Podívejte se na videorecenzi spektivu Levenhuk Spyglass SG2 a zažijte atmosféru dávných časů!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.