zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová řada binokulárních dalekohledů pro astronomická pozorování Levenhuk Bruno PLUS

Nová řada binokulárních dalekohledů pro astronomická pozorování Levenhuk Bruno PLUS

16.11.2017

S radostí představujeme novou řadu binokulárních dalekohledů Levenhuk. Seznamte se s modely Levenhuk Bruno PLUS – silnými binokulárními dalekohledy s velkou aperturou pro astronomická pozorování! Pomocí tohoto triedru můžete dosáhnout hvězd a objevovat tajemství našeho vesmíru. Nové zboží je již k dispozici.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Bruno PLUS jsou vysoce kvalitní optická zařízení pro náročné uživatele. Optické schéma vychází z klasických Porro hranolů, čoček ze skla BaK-4 s několikanásobnou antireflexní vrstvou a pětiprvkových okulárů. Kombinace špičkových technologií umožňuje, aby tyto binokulární dalekohledy přenášely čistý a ostrý obraz v přirozených barvách bez zkreslení. Všechny triedry Levenhuk Bruno PLUS lze namontovat na stativ a používat v náročných podmínkách. Hliníkový plášť je naplněn dusíkem a zabraňuje průniku vody. Pro vyšší pohodlí umožňuje konstrukce nastavit twist-up očnice, mezipupilární vzdálenost a dioptrickou korekci na pravém okuláru.

Nové zboží:

 • Binokulární dalekohled Levenhuk Bruno PLUS 15x70
 • Binokulární dalekohled Levenhuk Bruno PLUS 20x80


 • Přihlaste se k odběru našich novinek!
  Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
  Přihlaste se k odběru našich novinek!
  E-mailová adresa: 
   Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
  Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.