zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman Base – řada optických přístrojů pro lovce, rybáře a cestovatele

Nové binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman Base – řada optických přístrojů pro lovce, rybáře a cestovatele

16.11.2017

Levenhuk představuje zcela novou řadu triedrů určených k pozorování v terénu. Binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman Base jsou praktické a spolehlivé optické přístroje; pracují dokonale i při slabém osvětlení nebo v extrémních povětrnostních podmínkách. Pět nových modelů je již v prodeji.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman BASE – klasické modely s Porro hranoly a optikou vyrobenou ze skla BaK-4 s kompletní vícevrstvou antireflexní povrchovou úpravou. Tyto jednoduché triedry jsou praktické a spolehlivé. Ať už za slunečného počasí, nebo za ponurého a deštivého dne, vždy vytvářejí ostrý a detailní obraz. Robustní hliníkový plášť je vodotěsný a nedovoluje vniknutí vody. Dusíková náplň pláště chrání optiku před zamlžováním. Řada obsahuje kompaktní modely i masivní dalekohledy s objektivy o průměru 50 mm. Všechny tyto triedry lze připevnit ke stativu. Řada Levenhuk Sherman Base je ideální při rybolovu, lovu, turistice a dalších činnostech.

Všechny binokulární dalekohledy řady Levenhuk Sherman Base:

 • Levenhuk Sherman BASE 8x32
 • Levenhuk Sherman BASE 8x42
 • Levenhuk Sherman BASE 10x42
 • Levenhuk Sherman BASE 10x50
 • Levenhuk Sherman BASE 12x50
 • Široký výběr binokulárních dalekohledů Levenhuk na prodej k různým účelům naleznete zde.  Přihlaste se k odběru našich novinek!
  Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
  Přihlaste se k odběru našich novinek!
  E-mailová adresa: 
   Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
  Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.