zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk Rainbow – nove sirokouhle okulary pro mikroskopy

Levenhuk Rainbow – nove sirokouhle okulary pro mikroskopy

09.11.2017

Jsme radi, ze vam muzeme predstavit zbrusu novy okular – Levenhuk Rainbow WF10x. Levenhuk Rainbow jsou univerzalni sirokouhle okulary, ktere jsou idealni ke studiu mikroskopickych sklickovych preparatu a dalsich objektu.

Hlavnimi prednostmi okularu Levenhuk Rainbow WF10x jsou jeho kompatibilita se sirokou skalou ruznych mikroskopu a schopnost pozorovat velke plochy studovanych vzorku. Okular ma standardni upinaci prumer 23,2 mm a lze jeho tedy instalovat na vetsine mikroskopu ruznych typu a znacek. Cocky jsou vyrobeny z optickeho skla a vytvareji cisty obraz v celem zornem poli. Novy okular je dodavan v provedeni se zakladnim zvetsenim 10x.

Dalsi okulary Levenhuk urcene pro mikroskopy naleznete zde.

.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.