zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Bezpečné a snadné nakupování s naší novou funkcí OKAMŽITÝ NÁKUP

Bezpečné a snadné nakupování s naší novou funkcí OKAMŽITÝ NÁKUP

02.10.2017

Vážíme si vašeho času a snažíme se usnadnit vám nákup. Dny, kdy jste při nakupování online museli o sobě vyplňovat spoustu informací, skončily. Pokud se zdráháte sdílet své osobní údaje prostřednictvím internetu a možná vás to dokonce odrazuje od nákupu u nás – pak zcela jistě oceníte naši novou funkci OKAMŽITÝ NÁKUP.

Naše nová služba OKAMŽITÝ NÁKUP vám umožní pohodlnější a spolehlivější nakupování. Nyní stačí na stránce s popisem produktu kliknout na zelené tlačítko OKAMŽITÝ NÁKUP a zadat celé jméno, telefonní číslo a případné poznámky k vaší objednávce. V co nejkratší době poté se vám ozve jeden z našich pracovníků. Nakupujte v našem úžasném obchodě s nádhernými optickými přístroji. Splňte si své sny se značkou Levenhuk!

Ušetřete čas a energii pro své koníčky, vychutnejte si snadné nakupování díky naší službě OKAMŽITÝ NÁKUP!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.