zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové digitální fotoaparáty pro mikroskopy – seznamte se s řadami Levenhuk M BASE a Levenhuk M PLUS!

Nové digitální fotoaparáty pro mikroskopy – seznamte se s řadami Levenhuk M BASE a Levenhuk M PLUS!

09.08.2017

S radostí představujeme nové digitální fotoaparáty pro mikroskopy. Jedná se o modely Levenhuk M BASE pro milovníky biologie z řad začátečníků a profesionální přístroje Levenhuk M PLUS. Tyto fotoaparáty jsou kompatibilní s každým moderním biologickým i stereoskopickým mikroskopem a dokážou proměnit jednoduchý mikroskop v pokročilé digitální zařízení. Pomocí digitálního fotoaparátu Levenhuk můžete připojit mikroskop k počítači, fotografovat mikroskopické preparáty, nahrávat videa svého výzkumu a v reálném čase přenášet výsledky svých pozorování na externí obrazovku.

Digitální fotoaparáty Levenhuk M BASE jsou určeny pro domácí použití a výuku. V této řadě je zastoupeno pět modelů, které se navzájem liší rozlišením a přednastavením pro nahrávání videa. Základním modelem je fotoaparát o rozlišení 0,3 megapixelu, pokročilý model pak nabízí rozlišení 5 Mpx. Sada obsahuje všechny potřebné kabely a software pro zpracování obrazu. Fotoaparát můžete nainstalovat jako náhradu za 23,2mm okulár. Chcete-li tyto modely používat s okulárovými tubusy jiných průměrů, potřebujete vhodnou redukci (prodává se samostatně).

Digitální fotoaparáty Levenhuk M PLUS ohromí i profesionály a zkušené amatérské badatele. Modelová řada obsahuje tři fotoaparáty se snímači o citlivosti od 8 do 14 megapixelů, které poskytují ostrý a jasný obraz. Lze je instalovat v mikroskopech s okulárovými tubusy různých průměrů – všechny potřebné redukce jsou součástí dodávky. K dispozici je také software pro zpracování fotografií i videa a kabel USB.

Všechny digitální fotoaparáty pro mikroskopy Levenhuk najdete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.