zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk představuje nové digitální fotoaparáty pro teleskopy – Levenhuk T PLUS

Levenhuk představuje nové digitální fotoaparáty pro teleskopy – Levenhuk T PLUS

10.08.2017

Vážení zákazníci!

Kompletně jsme inovovali řadu digitálních fotoaparátů pro hvězdářské dalekohledy. Nové pokročilé digitální fotoaparáty Levenhuk T PLUS jsou určeny pro nadšence do astronomie všech úrovní dovedností. Tato řada sestává ze čtyř fotoaparátů o rozlišení 1,3 až 8 Mpx. Základní modely jsou vhodné pro první kroky v astrofotografii, zatímco pokročilé přístroje jsou ideální k profesionálnímu fotografování Měsíce, planet, hvězd, mlhovin a galaxií.

Digitální fotoaparáty Levenhuk T PLUS jsou kompatibilní s dalekohledy jakéhokoli druhu i značky a lze je instalovat do okulárového výtahu o průměru 1,25 ". Veškeré potřebné redukce, kabely a speciální software pro zpracování obrazu jsou součástí balení.

Nové digitální fotoaparáty:

Kompletní sortiment digitálních fotoaparátů Levenhuk k teleskopům naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.