zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Jsme rádi, že můžeme představit nové řady lup Levenhuk: Zeno Gem a Zeno Desk

Jsme rádi, že můžeme představit nové řady lup Levenhuk: Zeno Gem a Zeno Desk

11.08.2017

S potěšením představujeme naše nejnovější kompaktní lupy řad Levenhuk Zeno Gem a Levenhuk Zeno Desk. Již dnes si je lze zakoupit.

Kompaktní lupy Levenhuk Zeno Gem jsou určeny ke zkoumání malých předmětů. Tato lupa je poměrně malá a lehká. Proto je snadné vzít si ji s sebou do kanceláře, na obchodní jednání nebo do nákupního centra. Lupy této řady budou užitečné při čtení cenovek a zkoumání podrobností o výrobku nebo malých vad. Většina modelů obsahuje vestavěné osvětlení pro práci v nedostatečných světelných podmínkách.

Modely Levenhuk Zeno Desk jsou ideální pro práci se šperky, deskami plošných spojů nebo s modely ve zmenšeném měřítku. Budou užitečné i pro ty, kdo mají rádi vyšívání, řemesla a čtení. Čočky s velkým průměrem jsou vhodné pro dlouhodobou práci a vestavěné osvětlení je účinné při práci ve špatných světelných podmínkách a dokonce i ve tmě.

Sortiment v oblíbené řadě Zeno Vizor se také rozrostl – v prodeji jsou nyní tři nové lupy: Zeno Vizor G0, Zeno Vizor G4 a Zeno Vizor H4. Na Zeno Vizor G4 a této stránce naleznete kompletní seznam našich lup.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.