zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Společnost Levenhuk publikovala videorecenzi stereomikroskopu Levenhuk 1ST

Společnost Levenhuk publikovala videorecenzi stereomikroskopu Levenhuk 1ST

28.07.2017

Na našem kanálu YouTube je k dispozici nová videorecenze! Tentokrát se jedná o náš nově vyvinutý produkt – stereomikroskop Levenhuk 1ST, který se právě objevil na trhu. Jedná se o základní model řady Levenhuk ST, který je ideální pro domácí použití.

Mikroskop Levenhuk 1ST nabízí zvětšovací výkon 20x a pracovní vzdálenost 65mm. Dále je vybaven vestavěným LED osvětlením, takže je vhodný i k pozorování při špatném osvětlení. Pomocí tohoto přístroje budete moci pracovat s malými a velkými předměty – provádět opravy, zkoumat umělecké předměty a sledovat biologické preparáty.

Nová videorecenze je k dispozici na stránce s popisem produktu a také na níže uvedeném odkazu: Mikroskop Levenhuk 1ST - Sledovat videoPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.