zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Kvalitní lupy Zeno Vizor v našich nových videorecenzích

Kvalitní lupy Zeno Vizor v našich nových videorecenzích

21.07.2017

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Už jste se seznámili s naším kanálem YouTube, kde pravidelně publikujeme řadu nových informativních videorecenzí o našich produktech? Pokud tomu tak není, měli byste se na něj určitě podívat právě teď – nedávno jsme totiž zveřejnili dvě nová videa o modelech Levenhuk Zeno Vizor H1, a Levenhuk Zeno Vizor H3, kvalitních náhlavních lupách pro vysoce přesnou práci s drobnými předměty, při níž je potřeba mít obě ruce volné.

Hledáte ideální řešení pro vaše potřeby při používání náhlavní lupy? Pak už jste je patrně našli! Lupy Levenhuk Zeno Vizor H1 a H3 jsou velmi užitečné nástroje, s jejichž pomocí můžete pracovat s drobnými předměty – opravovat hodinové mechanismy, pájet desky s plošnými spoji nebo prostě vyšívat. Mají praktické provedení, čtyři hodnoty zvětšení, jasné a rovnoměrné osvětlení a samozřejmě kvalitní optiku. Recenzent vám o těchto skvělých lupách řekne vše, abyste si o jejich optice, vnějších prvcích a předostech udělali ucelenou představu.

Další užitečné videorecenze naleznete zde na našem kanálu YouTube.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.