zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Videorecenze binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom 12x25

Videorecenze binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom 12x25

19.07.2017

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Dnes bychom vás rádi informovali o další videorecenzi publikované na našem kanálu YouTube. Recenzent vám řekne vše o modelu Levenhuk Atom 12x25, mimořádně kompaktním binokulárním dalekohledu, který je ideální pro všechny turisty, cestovatele nebo dobrodruhy!

Jak již bylo zmíněno výše, mají triedry Levenhuk Atom 12x25 velmi kompaktní rozměry, takže je můžete nosit v kapse nebo malé kabelce. Silné zvětšení 12x vám přitom umožňuje pozorovat ve vysokém detailu i velmi vzdálené objekty. Optika je vyrobena z borokřemičitého skla BK-7 s antireflexní povrchovou úpravou na všech aktivních plochách. Dále tyto modely disponují dioptrickou korekcí a nastavením interpupilární vzdálenosti tak, aby vyhovovaly jakémukoli uživateli, a pogumovaným pláštěm pro bezpečné uchopení a vysokou spolehlivost. Nezapomeňte se podívat na toto nové video, abyste se dozvěděli více o vnějších a vnitřních charakteristikách tohoto binokulárního dalekohledu a jeho přednostech. Po zhlédnutí tohoto videa získáte o zařízení úplnější představu a budete se moci rozhodnout, zda je dobrou volbou pro vaše potřeby.

Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 12x25 - Sledovat video.

Tuto a další zajímavé a užitečné videorecenze najdete na našem kanálu YouTube.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.