zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové videorecenze digitálních zařízení Levenhuk DTX

Nové videorecenze digitálních zařízení Levenhuk DTX

17.07.2017

Vážení zákazníci!

Podívejte se na tři nové videorecenze digitálních mikroskopů Levenhuk DTX 30, Levenhuk DTX TV a digitální lupy Levenhuk DTX 43 na našem kanálu YouTube.

Přístroje řady Levenhuk DTX umožňují pozorovat neprůhledné vzorky a provádět práce vyžadující vysokou přesnost. Nové videoklipy vás blíže seznámí s naší žhavou novinkou Levenhuk DTX TV, kvalitním mikroskopem s 3megapixelovým fotoaparátem a možností připojení k TV, a digitální lupou Levenhuk DTX 43, dokonalou pomůckou ke čtení a prohlížení malých obrázků i drobných předmětů. Třetí video je o časem prověřeném modelu Levenhuk DTX 30, kompaktním USB mikroskopu s dvoumegapixelovým fotoaparátem, který si již dříve získal důvěru a přízeň našich zákazníků.

Podívejte se na náš kanál YouTube a vyhledejte si další zajímavé recenze optických přístrojů Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.