zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise v nových videorecenzích

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise v nových videorecenzích

14.07.2017

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Na našem kanálu YouTube jsou k dispozici čtyři nové videorecenze! Zabývají se monokuláry Levenhuk Wise – skvělými přístroji pro osoby žijící aktivním životním stylem a vyznavače outdoorových aktivit.

Monokulární dalekohledy Levenhuk jsou kompaktní optické přístroje, které vám pomohou detailně pozorovat vzdálené objekty. Ve srovnání s binokulárními dalekohledy jsou monokuláry ještě kompaktnější a lehčí. Díky tomu nezaberou ve vašem batohu příliš mnoho místa a nebudou vás zatěžovat při dlouhých procházkách. Monokuláry Levenhuk Wise jsou vybaveny prvotřídní optikou zajišťující neuvěřitelně ostrý a křišťálově jasný pohled na pozorované objekty. Nové videorecenze vám nabízejí možnost přesvědčit se o tom sami – sdělí vám více informací o vnějších a vnitřních charakteristikách a výhodách monokulárů, abyste se mohli správně rozhodnut o koupi.

Nové videorecenze jsou k dispozici na stránkách s popisem produktů a také na níže uvedených odkazech:

  1. Levenhuk Wise - Sledovat video
  2. Levenhuk Wise 8x32 - Sledovat video
  3. Levenhuk Wise 8x42 - Sledovat video
  4. Levenhuk Wise 10x42 - Sledovat videoPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.