zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Vzdělávací publikace Levenhuk Press: podrobná recenze barevné encyklopedie pro žáky základních a středních škol

Vzdělávací publikace Levenhuk Press: podrobná recenze barevné encyklopedie pro žáky základních a středních škol

06.07.2017

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Už jste slyšeli o našich nových naučných publikacích? Pokud o nich ještě nevíte nic bližšího, s potěšením vás informujeme o podrobné psané recenzi posledních vydání vzdělávacích publikací nakladatelství Levenhuk Press.

Naučné knihy vydané nakladatelstvím Levenhuk Press jsou psány jednoduchým a srozumitelným jazykem, dokonale přizpůsobeným pro děti a mládež. Obsahují mnoho barevných fotografií s výkladem, zajímavá fakta a triky pro použití mikroskopů a teleskopů.

V této recenzi se o knihách “Neviditelný svět” a “Vesmír. Neprázdná prázdnota” dozvíte více. Můžete si prohlédnout výňatky z těchto knih a zhlédnout krátké informativní video prezentace.

Vzdělávací publikace Levenhuk Press: podrobná recenze knih na www.levenhuk.comPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.