zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Mikroskop Levenhuk 1ST – náš nový základní stereomikroskop pro domácí i pracovní prostředí

Mikroskop Levenhuk 1ST – náš nový základní stereomikroskop pro domácí i pracovní prostředí

13.06.2017

Vážení návštěvníci!

Řada Levenhuk ST byla nedávno rozšířena o žhavou novinku – stereomikroskop Levenhuk 1ST. Zvětšení tohoto přístroje je 20x a pracovní vzdálenost 65 mm. Zakoupit si jej už nyní můžete zde: www.levenhuk.cz.

Mikroskop Levenhuk 1ST je základním modelem řady. Je ideální pro domácí použití. S jeho pomocí budete schopni pracovat s velkými předměty - provádět opravy, zkoumat umělecké předměty, sledovat biologické preparáty. Mikroskop má zabudované LED osvětlení – proto je vhodný k pozorování i při špatném osvětlení.

Chcete-li se seznámit s celou nabídkou mikroskopů řady Levenhuk ST, navštivte tuto sekci. Kompletní sortiment vysoce kvalitních stereomikroskopů najdete v online prodejně Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.