zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů
Levenhuk.czNovinky webu → Mikroskopy řady Levenhuk 700 ve vylepšené konfiguraci jsou nyní k dispozici na webu!

Mikroskopy řady Levenhuk 700 ve vylepšené konfiguraci jsou nyní k dispozici na webu!

29.05.2017

Vážení zákazníci!

Mikroskopy řady Levenhuk 700 byly na trh uvedeny v roce 1016 a netrvalo jim dlouho získat si pozornost a důvěru našich zákazníků. A není divu, neboť tato řada obsahuje vysoce výkonné mikroskopy pro libovolné zájmy a potřeby: monokulární, binokulární, trinokulární – a dále digitální model mikroskopu navržený pro širokou škálu aplikací. Tyto mikroskopy jsou opatřeny achromatickými objektivy, Abbeho kondenzorem s irisovou clonou, jasným LED osvětlením a umožňují použití techniky olejové imerze.

Dnes bychom Vás rádi informovali o tom, že mikroskopy řady Levenhuk 700 jsou nyní k dispozici v lepší a pokročilejší konfiguraci. Tyto vylepšené mikroskopy mají silnější LED osvětlení, které poskytuje vyšší kvalitu a jas obrazu. Nyní se dodávají se dvěma širokoúhlými okuláry, které umožňují bohatou škálu vizuálních pozorování. Všechny sady také obsahují tři barevné filtry pro ještě lepší výsledky bádání: zvyšují kontrast obrazu a umožňují vám spatřit další podrobnosti na pozorovaných vzorcích.

Projděte si tuto část a dozvíte se více o vylepšených mikroskopech řady Levenhuk 700. Všechny mikroskopy Levenhuk jsou k dispozici prostřednictvím tohoto odkazu.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.