zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk dále dobývá nové trhy

Levenhuk dále dobývá nové trhy

05.05.2017

Vážení návštěvníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o nedávném otevření nové pobočky v Asii – tentokrát v Malajsii. Všechny naše zákazníky, kteří žijí v této krásné zemi, srdečně zveme k tomu, aby optické přístroje značky Levenhuk nakupovali prostřednictvím našeho exkluzivního prodejce v regionu – společnosti Optical Universe Scientific Instrument.

Kontaktní údaje:
Optical Universe Scientific Instrument (Malaysia)
opticaluniversescientificinstrument.com
137, Jln Pahang, Setapak
53000 Kuala Lumpur, Malaysia
Tel.: +603-40317167

Levenhuk hledá další možnosti rozšíření v jihovýchodní oblasti Asie. Značka Levenhuk je již zastoupena ve třech asijských zemích – v Indii, Thajsku a Malajsii. Optické přístroje Levenhuk jsou díky mnoha pobočkám i rozsáhlé a neustále rostoucí sítí autorizovaných prodejců také široce zastoupeny na evropském optickém trhu. Všechny kontaktní údaje naleznete v sekci „Kde koupit“ na našich webových stránkách.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.