zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Naučná publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ v nové videorecenzi

Naučná publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ v nové videorecenzi

11.05.2017

Vážení návštěvníci!

Rádi bychom vás informovali o čerstvě publikované videorecenzi naší zcela nové naučné knihy „Vesmír. Neprázdná prázdnota“.

Vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota” obsahuje všechny potřebné informace o vesmíru a astronomických pozorováních. Jedná se doslova o dar z nebes pro rodiče mladého zvídavého dítěte, které má zájem o astronomii. Kniha vypráví o historii průzkumu vesmíru, hvězdářských dalekohledech neboli teleskopech, objektech sluneční soustavy, meteoritech, kometách, mlhovinách a galaxiích. Nová videorecenze vám poskytne úplnější představu o obsahu knihy a ukáže vám krásné barevné ilustrace, které se dětem jistě budou líbit.

Video lze nalézt na stránce s popisem výrobku nebo prostřednictvím tohoto odkazu: Vesmír. Neprázdná prázdnota“.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.