zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Novinky v sekci speciálních nabídek

Novinky v sekci speciálních nabídek

02.05.2017

Vážení návštěvníci!

S radostí vás informujeme o nedávné aktualizaci naší sekce „Speciální nabídky“. Přidali jsme novou promoakci na vybrané modely Levenhuk Strike a Skyline, která vám umožňuje získat zcela ZDARMA novou vzdělávací publikaci nazvanou „Vesmír. Neprázdná prázdnota“!

Nabídka platí pro následující modely teleskopů: Levenhuk Strike 50 NG, Levenhuk Strike 60 NG a Levenhuk Skyline 50x600 AZ. Všechny tři modely jsou skvělé pro základní astronomická pozorování! Snadno je může ovládat i dítě, mají vynikající optiku, jsou poměrně kompaktní a lehké, a proto je lze snadno přenášet do vzdálených pozorovacích míst. Spolu s úžasným doplňkem – knihou „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ – tvoří každý z těchto astronomických dalekohledů perfektní úvodní sadu, zejména pro dítě. Kniha obsahuje všechny klíčové informace o vesmíru a astronomickém pozorování. Je sepsána snadno srozumitelným způsobem a vyplněna řadou barevných ilustrací. Jedná se o výbornou studijní pomůcků pro každé dítě, které má zájem o astronomii.

Tato nabídka končí 20. června 2017. Počet dárků na skladě je také omezen, takže neotálejte!

Nezapomeňte navštívit sekci „Speciální nabídky“. Jsou v ní totiž informace o mnoha dalších výhodných časově omezených nabídkách, které vás jistě potěší.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.