zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Právě je k dispozici aktualizovaný software k digitálním fotoaparátům Levenhuk

Právě je k dispozici aktualizovaný software k digitálním fotoaparátům Levenhuk

13.04.2017

Vážení návštěvníci!

Skvělá zpráva pro majitele digitálních mikroskopů, fotoaparátů a teleskopů Levenhuk – software pro Windows, Mac a Linux byl aktualizován!

LevenhukLite (předchozí verze se distribuovala pod názvem Levenhuk Toupview) je praktická aplikace umožňující vašemu počítači pracovat s digitálními fotoaparáty Levenhuk. Tato nová verze nabízí aktualizované rozhraní, vyšší stabilitu a aktualizovanou sadu funkcí pro Linux a Mac OS. S aplikací LevenhukLite budete moci vytvářet fascinující fotografie a videa mikrosvěta i světa velkých rozměrů. Tento program vám umožní prohlížet si, ukládat a upravovat soubory.

LevenhukLite je kompatibilní se všemi digitálními fotoaparáty k mikroskopům a teleskopům Levenhuk , i s digitálními modely mikroskopů Levenhuk: Rainbow D2L, Rainbow D50L PLUS, D320L, D670T, D740T a D870T.

Aktualizované materiály si můžete stáhnout z části „Odkazy a materiály ke stažení“ na stránkách s popisy výrobků nebo pomocí následujících odkazů:Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.