zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami „International Dark Sky Park“

Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami „International Dark Sky Park“

27.03.2017

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom vás rádi informovali o pozoruhodném večírku pod hvězdami , který se odehrál v sobotu 18. března 2017 v parku Oracle State Park, který se nachází v americkém státě Arizona. Oslavovalo se druhé výročí od zařazení tohoto parku do programu IDA (International Dark Sky Park – Mezinárodní park s temnou oblohou) – jako dokonalého místa pro pozorování hvězd a astrofotografii. V rámci oslav byl uspořádán i velmi zábavný večírek s pozorováním hvězd, v jehož rámci se na jednom místě sešla spousta astronomických nadšenců.

Mezi akcemi na programu byl i „seminář pro začátečníky v digitální astrofotografii“ vedený dobrovolníkem parku Mikem Weasnerem. Na tomto workshopu se jeho účastníci seznámili se základy astrofotografie pomocí digitálních fotoaparátů a chytrých telefonů s teleskopy i bez nich. Společnost Levenhuk věnovala na tuto akci zvláštní ceny – dva adaptéry na chytré telefony Levenhuk A10, které jsou nejlepším příslušenstvím k zachycování hvězdné oblohy pomocí libovolného optického zařízení (teleskopu, spektivu nebo binokulárního dalekohledu).

Návštěvníci se mohli účastnit seminářů, užívat si živou hudbu a temnou noční oblohu včetně jejích divů – Venuše, Marsu, Jupiteru a dalších nebeských objektů, které byly tu noc v Oracle State Park k vidění. Níže si můžete prohlédnout několik zajímavých fotografií pořízených na této úžasné akci spojené s pozorováním hvězd:

Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami ''International Dark Sky Park''
Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami ''International Dark Sky Park''
Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami ''International Dark Sky Park''
Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami ''International Dark Sky Park''
Levenhuk se účastní oslav a večírku pod hvězdami ''International Dark Sky Park''Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.