zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Již brzy představíme nové výrobky!

Již brzy představíme nové výrobky!

28.03.2017

Vážení zákazníci!

Pokud pravidelně čtete naše zprávy, možná si pamatujete, že rok 2016 byl mimořádný. Představili jsme v něm řadu nových optických přístrojů, které – bez falešné skromnosti – se krátce po svém uvedení na trh staly doslova hitem. Mezi tyto novinky patřily inovované řady barevných mikroskopů Levenhuk Rainbow, optické přístroje pro děti Levenhuk LabZZ i modernizovaná řada mikroskopů Levenhuk 700 a lup Levenhuk Zeno Vizor.

A rok 2017 nebude jiný! Vkládáme naše maximální úsilí do vývoje a uvedení na trh nových optických přístrojů s ještě lepší kvalitou a výkonem. Čím širší je totiž sortiment dostupných výrobků, tím větší je šance, že vy jako naši zákazníci najdete to, co hledáte, a vaše potřeby budou v plné míře uspokojeny. A to je vždy naše hlavní priorita. Během následujících několika měsíců se chystáme rozšířit naše řady mikroskopů a lup a vydat nové tištěné vzdělávací materiály. Dále plánujeme představit nové fotoaparáty k mikroskopům a teleskopům, které vám pomohou začít s fascinujícím novým koníčkem – mikro a makrofotografií.

Mějte na paměti, že neustále usilujeme o to, abychom vás potěšili novými propagačními akcemi, akcemi a dárky! Nezapomeňte proto pravidelně nahlížet do části „Speciální nabídky“ na našem webu, kterou naleznete na tomto odkazu.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.