zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Speciální akce na mikroskop LabZZ M3

Speciální akce na mikroskop LabZZ M3

21.03.2017

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom se s vámi chtěli podělit o skvělou novinku. Spustili jsme novou propagační akci na dětské mikroskopy Levenhuk LabZZ M3! Nyní se tento mikroskop dodává včetně redukce na fotoaparát, která je ZDARMA a pomůže vašim dětem vyzkoušet si nový fascinující koníček – mikrofotografii!

Levenhuk LabZZ M3 je úžasný dětský mikroskop, který obsahuje nejširší sadu dodatečného příslušenství pro mladé badatele. Mezi ně patří hotové mikroskopické preparáty, prázdná podložní i krycí sklíčka, materiály pro experimenty a speciální pomůcky k práci s mikroskopem. Mikroskop se dodává včetně okulárového projektoru, který umožňuje provádět pozorování ve skupině, například ve školce nebo škole.

Nyní je k tomuto báječnému optickému mikroskopu nabízejícímu zvětšení 300x – 1200x přiložena i redukce na fotoaparát, která se velmi snadno používá – prostě instalujte mikroskop, připevněte svůj digitální fotoaparát a pořizujte ze svého bádání kvalitní snímky.

Pospěšte si, počet dárků je omezený. Více o této i jiných výhodných nabídkách naleznete v části „Speciální nabídky“ na našem webu!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.