zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Síť poboček firmy Levenhuk neustále roste!

Síť poboček firmy Levenhuk neustále roste!

15.02.2017

Vážení návštěvníci!

Dnes se s vámi chceme podělit o významnou novinku! Tento měsíc se nám podařilo otevřít novou pobočku v Evropě – tentokrát v Rumunsku! Všichni naši rumunští zákazníci tak nyní mohou nakupovat optické vybavení Levenhuk ještě snadněji a pohodlněji!

Aby byly naše výrobky pro zákazníky co nejdostupnější, neustále tvrdě pracujeme na vytváření nových zastoupení a zakládání nových poboček v různých koutech světa. Tento měsíc vyústilo naše úsilí v další přírůstek do naší celosvětové sítě – novou evropskou pobočku. Pobočky Levenhuk nyní najdete v USA a Kanadě, v České republice, Polsku, Španělsku, Německu, ve Spojeném království, Nizozemsku, Belgii a Lucembursku, na Islandu, v pobaltských státech, Rusku, na Ukrajině, v Turecku, Bělorusku a nově také v Rumunsku. Najděte si nejpohodlnější způsob, jak zakoupit optické vybavení Levenhuk v naší rychle se rozrůstající síti zastoupení!

Kontaktní informace:

Levenhuk Rumunsko
ro.levenhuk.com
Astromagazin SRL
Bistrita, str. Codrisor 30/1A
judet Bistrita - Nasaud
Romania
Tel.: 0363 401682
office@astromagazin.roPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.