zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Dvě nové recenze na Toptenreviews.com

Dvě nové recenze na Toptenreviews.com

13.02.2017

Vážení návštěvníci!

Uvažujete-li o koupi dobrého dětského mikroskopu, určitě si přečtěte tyto dvě nové recenze dětských mikroskopů Levenhuk Rainbow 2L a Levenhuk Rainbow 50L PLUS, které byly nedávno zveřejněny na Toptenreviews.com. Top Ten Reviews je velmi užitečný webový zdroj, který publikuje řadu užitečných recenzí na všechny druhy produktů. Pokud chcete udělat správné rozhodnutí ohledně budoucího nákupu, nikde nenajdete důvěryhodnější informace o výrobcích, které vás zajímají.

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L byl důkladně otestován a vysloužil si označení úžasný dětský mikroskop, který poskytuje skvělé pohledy při všech nabízených zvětšeních a má velice atraktivní, originální design s širokou paletou barev na výběr. Recenzent ocenil také jeho příslušenství, které obsahuje vše, co je do začátku potřeba. Mikroskop si už téměř nemohl vést lépe – získal 90 % oproti průměru 67 % většiny testovaných mikroskopů. Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L prokázal během testu vysoce kvalitní pohledy jak u transparentních, tak neprůsvitných objektů. Přístroj se umístil na zaslouženém 6. místě v hodnocení webu Toptenreviews.com nejlepších dětských mikroskopů roku 2017.

Dalším modelem mikroskopu, který byl testován profesionály ze serveru Top Ten Reviews, byl Levenhuk Rainbow 50L PLUS. Podle názoru recenzenta je tento mikroskop vzhledem ke svým pokročilejším parametrům a designu vhodnější pro starší děti a studenty. Autor chválí jeho robustní a stabilní tělo, výbornou optiku a bohaté příslušenství, které je součástí balení. Tento vyspělejší model mikroskopu se umístil ještě o dvě příčky výše než jeho menší bratříček Levenhuk Rainbow 2L, a v hodnocení dětských mikroskopů se tak umístil na 4. místě.

Web Top Ten Reviews je vynikajícím zdrojem informací, který vám pomůže před nákupem zvážit všechna pro a proti. Další recenze publikované na Toptenreviews.com najdete v sekci „Články“ na našem webu vedle dalších recenzí a článků o optickém vybavení a pozorování.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.