zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk vás vítá v novém roce!

Levenhuk vás vítá v novém roce!

09.01.2017

Vážení návštěvníci!

Rádi vás v roce 2017 vítáme v oficiální online prodejně optických přístrojů Levenhuk! Nový rok slibuje, že bude velmi zajímavý a úspěšný! I nadále budeme pracovat na oblíbených řadách teleskopů, mikroskopů a binokulárních dalekohledů, které si již našly pevné místo v srdcích zákazníků a získaly jejich věrnost. A samozřejmě se chystáme představit nějaké horké novinky ze světa optiky. Neustále tvrdě pracujeme na vytváření inovativních produktů a tato práce brzy přinese své ovoce!

Jsme rádi, že značce Levenhuk zachováváte přízeň a slibujeme vám, že si v tomto roce budete moci vybrat z celé plejády nových a zajímavých produktů pro vaše vědecké koníčky i pracovní aktivity.

Chcete být stále informováni o nových výrobcích, mimořádných akcích, dárcích a výprodejích? Pak nás sledujte na Facebooku, Google+ a Twitteru!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.