zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová recenze Levenhuk LabZZ MTB3 na www.fractuslearning.com

Nová recenze Levenhuk LabZZ MTB3 na www.fractuslearning.com

30.12.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom vás chtěli informovat o nové recenzi sady mikroskopu, teleskopu a triedru Levenhuk LabZZ MTB3, která byla nedávno vložena na stránky www.fractuslearning.com. Fractus Learning je jedním z nejlepších online zdrojů, kde můžete najít vše, co je potřeba k organizování zábavných a příjemných zážitků trvalé naučné hodnoty. Autorka recenze Gillian Pemberton není jen zkušenou odbornicí na vzdělávání a stálou a ověřenou přispěvatelkou tohoto zdroje, ale zároveň milující matkou a tetou. Její rodina žije na farmě ve Virginii, blízko k přírodě a ve společnosti řady domácích zvířat. Její členové tedy měli nespočet příležitostí vyzkoušet si přístroje, které jsou součástí vědecké sady Levenhuk MTB3. A vypadá to, že si při tom užili i spoustu legrace! Pojďme se krátce seznámit s názory a dojmy autorky ohledně testovaných přístrojů.

Podle recenzentky se všechny přístroje Levenhuk LabZZ MTB3 skutečně snadno používají – Gillian i její neteř a synovec neměli s jejich zprovozněním pomocí přiložené uživatelské příručky žádný problém. Zároveň jsou tyto přístroje lehké, takže jejich přemisťování bylo snadným úkolem. Teleskop působil dojmem robustního přístroje, který vyžaduje minimální seřizování, vytváří kvalitní obraz a je skvělý pro pozemní pozorování. Nastavitelný stativ je velmi praktický, takže jej mohou používat děti každé výšky i dospělí. I mikroskop prokázal, že je nástrojem, který snese intenzivní používání. I když autorka připouští, že dříve mívala s mikroskopy problémy, tentokrát jí pozorování prakticky bez jakékoli námahy přinášelo jen čirou radost! Díky přiloženým preparátům a příslušenství se autorka a její malí pomocníci byli schopni do pozorování pustit okamžitě. Triedr byl pozoruhodně kompaktní, pohodlný a snadno použitelný. Bez problémů se dal nastavit tak, aby vyhovoval dětem i dospělým. Testování sady sedmiletým dítětem a čtrnáctiletým teenagerem ukázalo, že je sada schopna zaujmout a zabavit děti v širokém věkovém rozpětí.

Autorka se dále zmiňuje o atraktivní krabici sady Levenhuk LabZZ MTB3, což je velmi významný detail, pokud mluvíme o dětech nebo dárcích. Tato skutečnost nabývá na významu ve svátečních nebo jiných význačných chvílích.

Po vyzkoušení této sady dospěla recenzentka k závěru, že Levenhuk LabZZ MTB3 je skutečně vynikající pro začínající vědce. S tímto tvrzením jsme nemohli nesouhlasit! Celou recenzi si přečtěte zde a seznamte se s důležitými údaji o sadě i tipy k jejímu používání. Zároveň si prohlédněte výsledky testování, včetně nejdůležitější prověrky – zkoušky dětmi.

Jste-li rodič nebo se o vzdělávání a výuku zajímáte profesionálně, nezapomeňte si přečíst další články a recenze na www.fractuslearning.com.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.