zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Snadný nákup s nákupním asistentem Levenhuk!

Snadný nákup s nákupním asistentem Levenhuk!

30.12.2016

Vážení návštěvníci!

S potěšením vás informujeme, že jsme vytvořili speciálního automatického nákupního asistenta, který vám pomůže rychle a pohodlně si vybrat požadovaný model mikroskopu nebo teleskopu.

Celý proces zabere jen několik sekund. Nejprve si zvolíte úroveň svých zkušeností, pak si vyberete typ objektů, které chcete pozorovat (planety, objekty hlubokého vesmíru u teleskopů, průhledné nebo neprůhledné u mikroskopů), a nakonec zadáte své finanční možnosti. Jste-li začátečník a nejste si úplně jisti, co vlastně znamenají termíny „hluboký vesmír“ nebo „pozemní“, ničeho se neobávejte, každá kategorie je stručně, ale srozumitelně popsána níže! Začínajícím průzkumníkům makro a mikrosvěta pomůže správně se při nákupu rozhodnout i sekce „Užitečné tipy“.

Doufáme, že náš nový nákupní asistent dále zkvalitní a zpříjemní vaše nákupy! Budete-li mít nějaké pochybnosti nebo dotazy, můžete se kdykoli obrátit přímo na nás pomocí tohoto formuláře. Zároveň vám doporučujeme navštívit část „Články“ na našich webových stránkách, která obsahuje řadu informativních článků a recenzí týkajících se optických zařízení, v nichž naleznete nezbytné informace.

Užívejte si snadné nakupování se značkou Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.