zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → „Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“ – nové video k dispozici na našich stránkách

„Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“ – nové video k dispozici na našich stránkách

24.11.2016

Vážení návštěvníci!

Věnujte několik chvil sledování tohoto nového videa, které představuje naši zcela novou naučnou publikaci pro mladé průzkumníky mikrosvěta pod názvem Neviditelný svět. Tato kniha je skutečným požehnáním pro rodiče zvídavého dítěte.Vzdělávací publikace Neviditelný svět umožní dětem vstoupit do úžasných zákoutí mikrosvěta a zjistit řadu zajímavostí o neviditelných stvořeních. Tato kniha obsahuje vše, co dítě potřebuje vědět o mikroskopech a pozorování těmito přístroji: první část vypráví obecně o mikroskopech, jejich historii, konstrukci a základních zásadách jejich používání. Ve druhé části kniha pojednává o mikroskopických pozorováních všech těch úžasných věcí, které lze přes okulár mikroskopu spatřit. Toto krátké video od společnosti Levenhuk je malým představením divů, které se uvnitř knihy nacházejí: Uvidíte zde několik ukázek desítek nádherných fotografií mikrosvěta, které jsou součástí této atraktivní dětské knihy plné barev.

Prodejna Levenhuk nabízí široký sortiment optických pomůcek a tiskovin pro malé badatele! Nahlédněte do naší nové sekce Levenhuk LabZZ, která obsahuje teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy, lupy, optické sady, knihy a příslušenství pro děti a mládež.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.