zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Mikroskopy řady Levenhuk 700 v našich nových videorecenzích

Mikroskopy řady Levenhuk 700 v našich nových videorecenzích

22.11.2016

Vážení návštěvníci!

Doufáme, že si vzpomínáte na nedávné představení naší zcela nové řady profesionálních laboratorních mikroskopů Levenhuk 700. Abyste o nových přístrojích získali úplnější přehled, připravili jsme pět nových videorecenzí. Jedna z nich pokrývá obecně celou řadu a čtyři další pojednávají o jednotlivých modelech v řadě: Levenhuk 700M, 720B, 740T a D740T.

Levenhuk 700 – vysoce výkonné (zvětšení až 2000x) mikroskopy určené k pozorování v procházejícím světle pomocí metody jasného pole. Každý model je vybaven achromatickými objektivy, Abbeovým kondenzorem, irisovou clonou a LED osvětlením. Do tohoto sortimentu patří monokulární, binokulární a trinokulární mikroskopy i jeden digitální model.

Naše videa vám o těchto mikroskopech nabízejí vyčerpávající informace. Dozvíte se vše, co potřebujete znát o jejich vnější a vnitřní konstrukci, funkcích a technických charakteristikách. Sledování videí je asi nejlepší způsob, jak získat informace o položce, o kterou máte zájem, neboť si ji můžete prohlédnout v „reálném životě“ a lépe posoudit její charakteristiky. Srovnávací video celé řady usnadňuje rozhodování o tom, který model nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Tyto nové videorecenze naleznete na našem kanálu YouTube, na stránkách s popisem výrobků na našich webových stránkách a po kliknutí na níže uvedené odkazy:

Řada Levenhuk 700
Monokulární mikroskop Levenhuk 700M
Binokulární mikroskop Levenhuk 720B
Trinokulární mikroskop Levenhuk 740T
Digitální trinokulární mikroskop Levenhuk D740T 5.1MPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.