zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Výroční ceny serveru Bestbinocularsreviews.com v kategorii binokulární dalekohledy za rok 2016–2017

Výroční ceny serveru Bestbinocularsreviews.com v kategorii binokulární dalekohledy za rok 2016–2017

08.11.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom se s vám i chtěli podělit o skvělou novinku týkající se triedru Levenhuk Atom 10x50 – náš nejprodávanější model binokulárního dalekohledu nedávno získal ocenění v kategorii „nejlepší levný binokulár“ udělované serverem Bestbinocularsreviews.com.

Bestbinocularsreviews.com je uznávaný zdroj informací pro všechny zájemce o pozorování a optické přístroje. Tento web obsahuje pravděpodobně nejvyšší počet poctivých a nestranných recenzí ze všech recenzujících stránek na internetu. Můžete zde najít skutečně nezávislý odborný názor na oblíbené modely binokulárů, které jsou k dispozici na trhu s optikou, porovnat je a učinit správné rozhodnutí o nákupu.

Vzhledem k tomu, že počet recenzí každoročně roste a pro čtenáře je tedy stále obtížnější se v tom množství recenzovaných modelů zorientovat, vytvořil vlastník webu a recenzent Jason Whitehead již v roce 2010 zvláštní ocenění pro binokulární dalekohledy, jehož cílem je vypíchnout nejlepší modely, a usnadnit tím čtenářům webu proces výběru.

Triedr Levenhuk Atom 10x50 získal cenu za nejlepší levný binokulár již druhý rok po sobě. Mezi důvody tohoto úspěchu patří vysoká kvalita provedení a optiky, široké zorné pole, poměrně vysoká hodnota zvětšení (10x) a samozřejmě nízká cena. Jsme rádi, že si Levenhuk Atom 10x50 letos udržel své místo, neboť se jedná o skutečně vynikající model s ideálním poměrem ceny ke kvalitě. Máte-li zájem, určitě si přečtěte tuto informativní recenzi modelu poskytnutou webem Bestbinocularsreviews.com. Recenzent se dále zmiňuje o dvou dalších modelech Levenhuk, Karma PRO 8x32 a Energy PLUS 8x25, neboť jsou velmi podobné vítězným modelům v kategoriích „nejlepší nízkonákladový binokulár“ a „nejlepší hodnota za vynaložené peníze“. Jsme nesmírně šťastní z toho, že triedry Levenhuk získaly odborné uznání od tak populárního a respektovaného online zdroje.

Levenhuk nabízí široký sortiment kvalitních triedrů pro každý vkus, potřebu a rozpočet. Všechny dostupné řady a modely si lze prohlédnout v této části. Můžete také navštívit sekci „Články“ na našem webu, kde naleznete řadu zajímavých článků a recenzí o binokulárních dalekohledech a dalších optických přístrojích.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.