zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové video recenze modelů Strike NG

Nové video recenze modelů Strike NG

20.10.2016

Vážení návštěvníci!

S potěšením vás informujeme o tom, že se naše sbírka informativních videí rozrostla o dva nové snímky – video recenzi teleskopu pro děti a začátečníky Levenhuk Strike 60 NG a srovnávací video recenzi celé řady Strike NG.

S tímto novým videem o modelu Levenhuk Strike 60 NG máme nyní video recenzemi pokryty všechny teleskopy Strike NG. Jako vždy nové video obsahuje podrobné informace o základních funkcích teleskopu i obsahu sady a umožňuje vám získat jasný přehled o přístroji a jeho schopnostech. Pokud si stále nejste jisti tím, který model Strike NG je ten váš, podívejte se na naši novou srovnávací video recenzi, která ukazuje všechny modely vedle sebe a každý model srovnává se dvěma jinými přístroji. Slibujeme, že rozhodování budete mít po zhlédnutí těchto videí daleko snazší!

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube, ať vám neuniknou nové video recenze. Zajímavá videa a příspěvky vždy naleznete v části našeho webu nazvané „Články“.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.