zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zcela nové přírůstky do řady optických přístrojů pro děti Levenhuk LabZZ

Zcela nové přírůstky do řady optických přístrojů pro děti Levenhuk LabZZ

05.10.2016

Vážení návštěvníci!

S radostí představujeme nové výrobky z řady zářivých a atraktivních optických přístrojů pro děti Levenhuk LabZZ: teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a speciální optické soupravy pro mladé výzkumníky. Veškeré nové zboží je již možno zakoupit.

Řada Levenhuk LabZZ zahrnuje kvalitní optické přístroje určené především pro mladé vědce a zvídavé děti. Tato zařízení budou rozvíjet talent vašeho dítěte v oblasti vědy a seznámí je s udivujícími nezmapovanými světy mikro a makrokosmu. Tato řada dále obsahuje nástroje určené ke vzdělávání a k pozorování světa kolem nás. Mladý vědec bude mít možnost zkoumat flóru i faunu naší planety a pozorovat divokou zvěř.

Optické výrobky Levenhuk LabZZ jsou určeny především pro nejmladší uživatele. Mají kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a zároveň se velmi snadno používají. A nejdůležitější aspekt u zařízení určených pro děti – jsou bezpečné. Dítě může přístroje Levenhuk LabZZ používat i bez pomoci rodičů. Všechny výrobky LabZZ se zároveň vyznačují atraktivním vzhledem.

Každý optický přístroj Levenhuk LabZZ se dodává s řadou užitečných doplňků. Veškerý obsah je zabalen v atraktivním dárkovém balení.

Přečtěte si více o nových produktech Levenhuk LabZZ: http://www.levenhuk.cz/katalog/levenhuk-labzz-pro-deti-items/Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.