zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Modernizace řady mikroskopů Levenhuk LabZZ M101

Modernizace řady mikroskopů Levenhuk LabZZ M101

05.10.2016

Vážení návštěvníci!

S radostí vám sdělujeme, že řada mikroskopů pro děti Levenhuk LabZZ M101 se rozrostla o úžasné nové barvy. Nyní je model LabZZ M101 dostupný i v barevném provedení Orange (oranžová) a Azure (azurová).

Levenhuk LabZZ M101 je ideální mikroskop pro děti. Snadno se používá, je příjemný na pohled a umožňuje provádění vzrušujících experimentů. Mikroskop nabízí širokou škálu zvětšení 40x – 640x pro pozorování průhledných vzorků. Levenhuk LabZZ M101 se dodává s bohatou pokusnou sadou, barevnou uživatelskou příručkou a krytem proti prachu.

Řada Levenhuk LabZZ M101 je kolekce krásných mikroskopů pestrých barev, které byly vytvořeny pro nejmenší pozorovatele. Jedním z jejich základních charakteristických rysů je nepřehlédnutelný, atraktivní design. Nyní můžete svůj mikroskop LabZZ M101 získat v těchto barvách: ametystová (Amethyst), citronová (Lime), měsíční kámen (Moonstone), azurová (Azure) a oranžová (Orange).

Podívejte se na další mikroskopy Levenhuk v této části.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.