zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové monokulární dalekohledy Levenhuk Wise

Nové monokulární dalekohledy Levenhuk Wise

04.10.2016

Vážení návštěvníci!

Jsme rádi, že můžeme představit modernizovanou řadu Levenhuk Wise. V této řadě nyní najdete následující tři nové modely:

Monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8x32
Monokulární dalekohled Levenhuk Wise 8x42
Monokulární dalekohled Levenhuk Wise 10x42

Nejvýraznějšími rysy monokulárů Levenhuk Wise jsou jejich spolehlivá konstrukce, kvalitní optika a kompaktní rozměry. Dalekohledy v této řadě produkují obraz, který zapůsobí i na nejnáročnější pozorovatele. Moderní střechové hranoly a skleněné čočky s několikanásobnou antireflexní vrstvou zajistí, že obraz zůstane čistý, jasný a kontrastní v celém zorném poli. Pro ochranu optiky před vnějšími rázy jsou nové monokuláry Levenhuk Wise vybaveny antivibračním pogumování těla. Tyto monokuláry jsou dále vybaveny twist-up očnicemi a praktickým zaostřovacím kolečkem.

Na nové přístroje se můžete podívat a porovnat je s ostatními monokuláry značky Levenhuk zde, včetně kompaktních monokulárů Levenhuk LabZZ pro děti. Naše produktové řady jsou neustále aktualizovány, proto si nezapomeňte prohlédnout žádnou ze sérií monokulárů Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.