zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk představuje svou novou řadu laboratorních mikroskopů - Levenhuk 700!

Levenhuk představuje svou novou řadu laboratorních mikroskopů - Levenhuk 700!

04.10.2016

Vážení návštěvníci!

S potěšením představujeme naši novou řadu mikroskopů – Levenhuk 700 – určenou k pozorování průhledných preparátů v procházejícím světle. Mikroskopy řady Levenhuk 700 jsou dokonalým doplňkem do každé profesionální nebo domácí laboratoře, pomohou vám se studiem nebo pěstováním zálib, při provádění seriózního vědeckého výzkumu i amatérském prohlížení preparátů.

Součástí řady Levenhuk 700 jsou monokulární, binokulární a trinokulární biologické modely s rozsahem zvětšení od 40x do 2000x. Jsou vybaveny Abbeovým kondenzorem, achromatickými objektivy, irisovou clonou a LED osvětlením s regulací jasu. Tyto mikroskopy nabízejí pozorování v režimu světlého pole a dále umožňují použití techniky olejové imerze. Každý mikroskop disponuje spolehlivým kovovým tělem, pracovním stolkem s pohybem podle souřadnicových os a mechanismem jemného a hrubého zaostřování. Součástí této řady je i digitální model dodávaný včetně digitálního fotoaparátu s kamerou o rozlišení 5 Mpix.

Všechny mikroskopy řady Levenhuk 700: http://www.levenhuk.cz/katalog/mikroskopy-rada-700-items/

Na této stránce naleznete kompletní sortiment mikroskopů Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.