zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zcela nové stylové a praktické lupy Levenhuk Zeno Vizor

Zcela nové stylové a praktické lupy Levenhuk Zeno Vizor

04.10.2016

Vážení návštěvníci!

Společnost Levenhuk s nadšením představuje naše zcela nové výrobky pro rok 2016 – lupy Levenhuk Zeno Vizor. Vzhledem a konstrukcí se od sebe sice liší, ale všechny jsou stylové, spolehlivé a praktické! V těchto lupách jsme se úspěšně pokusili zkombinovat všechny potřebné vlastnosti: LED osvětlení, široký rozsah zvětšení, praktickou a spolehlivou konstrukci.

Lupy Levenhuk Zeno Vizor nabízejí možnost provádět s nebývalou lehkostí a hbitostí jakoukoli přesnou činnost s drobnými předměty. Tyto lupy se stanou věrnými pomocníky v klenotnictví, při designérských činnostech, v modelářství a při práci s jemnou mechanikou. Lupy Levenhuk Zeno Vizor jsou skvělé přístroje nejen k práci, ale i k provozování koníčků a pro zábavu. Čtení, řemeslné práce, sběratelství a filatelie budou s lupami Levenhuk Zeno Vizor zábavnější a příjemnější!

Zcela nová řada Levenhuk Zeno Vizor: http://www.levenhuk.cz/katalog/lupy-rada-levenhuk-zeno-vizor-items/

V této části naleznete další lupy značky Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.