zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová vzdělávací publikace z dílny společnosti Levenhuk

Nová vzdělávací publikace z dílny společnosti Levenhuk

27.09.2016

Vážení návštěvníci!

Do našeho sortimentu optických produktů a souvisejících materiálů pro děti přibyl nový přírůstek – zajímavá a informativní kniha nazvaná „Neviditelný svět“.

„Neviditelný svět“ je encyklopedická publikace pro děti, která mladé studenty poutavým způsobem seznámí s mikroskopy a úžasným mikrosvětem. Díky barevným ilustracím, živému jazyku a spoustě překvapivých skutečností o mikrosvětě je tato publikace ideální referenční příručkou pro každé zvídavé dítě.

Kniha pojednává o konstrukci mikroskopů a základech práce s tímto přístrojem a poučí děti o bakteriích, prvocích a tvorech obývajících drobnou kapku vody. Na jejích stránkách nalezne dítě popisy jednoduchých pokusů s mikroskopem, které lze bezpečně provádět i doma.

Nezapomeňte si o této bohatě ilustrované knize pro děti zjistit více informací na stránce s jejím popisem, kterou naleznete zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.