zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nabídky na začátek školního roku od Levenhuku

Nabídky na začátek školního roku od Levenhuku

15.08.2016

Vážení rodiče!

Zatímco si děti užívají poslední prázdninové dny na táborech a u prarodičů, pro rodiče nastává ideální čas přemýšlet o nákupu školních potřeb a pomůcek. Po obstarání sešitů, psacích potřeb, oblečení a aktovek možná budete chtít svým ratolestem koupit nějaké užitečné optické zařízení, které by je motivovalo a vzbudilo jejich nadšení k návratu do školy. Připravili jsme několik speciálních nabídek našich produktů, díky kterým bude Vaše nakupování ještě příjemnější a přínosnější.

Pospěšte si! Speciální nabídky na začátek školního roku od Levenhuku platí pouze od 15. do 31. srpna! Připravte se na nový školní rok s Levenhukem!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.