zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Čerstvé recenze na kanálu YouTube značky Levenhuk

Čerstvé recenze na kanálu YouTube značky Levenhuk

10.08.2016

Vážení návštěvníci!

Dnes bychom vás chtěli informovat o právě publikovaných videích věnovaných pozorovacím dalekohledům (spektivům) Levenhuk Blaze (modely Blaze 60 a Blaze 90) a redukci na chytré telefony Levenhuk A10.

Jste-li činorodou osobou, máte rádi přírodu a provozujete aktivní záliby v terénu, je spektiv Levenhuk Blaze přesně to, co potřebujete. Pozorovací dalekohledy Levenhuk jsou ideální k pozorování ptáků, na cesty a při pěší turistice. Pokud se věnujete těmto činnostem, určitě se nezapomeňte podívat na video recenze modelů Levenhuk Blaze 60 a Levenhuk Blaze 90 a zjistěte více o jejich konstrukci, vlastnostech a obsahu soupravy.

Trávit čas v přírodě a vychutnávat si nádherné prostředí je vždy skvělé, ale ještě lepší je podělit se o zážitky se svými blízkými. S tím vám pomůže adaptér na chytré telefony Levenhuk A10! Jedná se o univerzální příslušenství, které můžete instalovat na jakýkoli optický přístroj (teleskop, mikroskop, triedr nebo pozorovací dalekohled) a poté zachycovat úžasné záběry fotoaparátem svého chytrého telefonu. Tato videa ukazují, jak se adaptér používá se spektivy Levenhuk Blaze 60 a Levenhuk Blaze 90.

Sledujte naše stránky! Brzy budou následovat další užitečná videa a recenze výrobků!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.