zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Video popisující vybalení sady Levenhuk K50

Video popisující vybalení sady Levenhuk K50

10.08.2016

Vážení návštěvníci!

Rádi bychom vás informovali o novém videu, které je k dispozici na stránkách. Tentokrát jsme se zaměřili na experimentální sadu Levenhuk K50. Tato sada byla jako samostatný výrobek představena koncem března, ale zároveň je součástí standardní soupravy tak oblíbených výrobků, jakými jsou mikroskopy Levenhuk Rainbow a LabZZ. Takže pokud jeden z těchto mikroskopů vlastníte nebo přemýšlíte o jeho nákupu, podívejte se na toto video. A samozřejmě jej nezapomeňte zhlédnout, pokud hledáte kvalitní pokusnou sadu s hotovými preparáty a pomůckami k vytvoření svých vlastních preparátů.

Sada Levenhuk K50 vám rovnou nabízí něco zajímavého k pozorování (sada obsahuje pět hotových mikroskopických preparátů) i možnost připravit si vlastní preparáty – její součástí jsou také prázdná sklíčka, lahvičky se vzorky materiálů, mikrotom, pinzeta a kapátko. V krabici najdete i vajíčka žábronožky a líheň k jejich pěstování, dále podrobnou uživatelskou příručku s řadou zajímavých pokusů, které můžete provádět doma, a obecné informace o mikroskopech a pozorování. Ve videu se můžete na tyto praktické potřeby podívat, seznámit se s nimi a zjistit, jak a k čemu se používají. Vše je zabaleno ve stylové černé krabici, v niž je přiložen i ochranný obal, který zabrání znečištění vaší domácí minilaboratoře prachem.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.