zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová recenze mikroskopu Levenhuk Rainbow 2L PLUS na serveru Videotesty.pl

Nová recenze mikroskopu Levenhuk Rainbow 2L PLUS na serveru Videotesty.pl

18.07.2016

Vážení návštěvníci!

S potěšením vás informujeme o nové recenzi mikroskopu Levenhuk Rainbow 2L PLUS.

Server Videotesty.pl zveřejnil velmi podrobnou recenzi našeho zcela nového mikroskopu pro malé badatele, studenty a začátečníky z řad dospělých – Levenhuk Rainbow 2L PLUS. Text recenze doprovází velmi zajímavé video, které vám nabízí úplný obrázek přístroje a jeho funkcí.

Recenzent vás provede všemi funkcemi mikroskopu, takže nezůstane nic, co by nebylo vysvětleno nebo zůstalo nejasné: dozvíte se o vnějším vzhledu modelu i jeho vnitřních funkcích a vše uvidíte v přiloženém videosouboru. Podle názoru recenzenta je Levenhuk Rainbow 2L PLUS úžasný přístroj s kvalitní optikou, odolným a stylovým designem, doplněný o velmi působivý soubor příslušenství k mikroskopu, které je součástí přiložené pokusné sady Levenhuk K50.

Videotesty.pl je oblíbený internetový portál, kde mohou polští spotřebitelé najít poctivé recenze a poslední novinky ze světa pokročilé techniky. Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS se od technologických expertů tohoto webu dočkal vysokého uznání – přístroj získal od serveru Videotesty.pl nejvyšší hodnocení v podobě pěti hvězdiček, což představuje nejlepší doporučení pro jeho čtenáře. Určitě si přečtěte celou recenzi na Videotesty.pl a seznamte se s tímto skvělým mikroskopem pro začínající výzkumníky mikrosvěta!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.